2004/2005 - Verbandsliga Sachsen-Anhalt

Výsledky  Tabulka  Rozpis  Křížová tabulka  Graf  Statistiky  Hráčská statistika    Info
Braun  
Amsd  
Börde  
IMO  
Hetts  
LokSt  
Ammen  
HFC2  
Werni  
VfL96  
Sange  
Völpk  
Sande  
Wolfe  
Piest  
Preuß  
 1    14.08. 15:00   SG Union Sandersdorf  -  1.FC Romonta Amsdorf   2 : 0   SG Union Sandersdorf - 1.FC Romonta Amsdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 2    20.08. 18:30   FC Grün-Weiß Piesteritz  -  SG Union Sandersdorf   2 : 0   FC Grün-Weiß Piesteritz - SG Union Sandersdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 3    04.09. 15:00   SV Braunsbedra  -  SG Union Sandersdorf   0 : 1   SV Braunsbedra - SG Union Sandersdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 4    18.09. 15:00   SG Union Sandersdorf  -  VfB 1906 Sangerhausen   2 : 2   SG Union Sandersdorf - VfB 1906 Sangerhausen

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 5    25.09. 15:00   Einheit Wernigerode  -  SG Union Sandersdorf   2 : 2   Einheit Wernigerode - SG Union Sandersdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 6    09.10. 15:00   SG Union Sandersdorf  -  BSV Halle-Ammendorf   0 : 0   SG Union Sandersdorf - BSV Halle-Ammendorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 7    16.10. 15:00   FSV Hettstedt  -  SG Union Sandersdorf   0 : 2   FSV Hettstedt - SG Union Sandersdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 8    23.10. 15:00   SG Union Sandersdorf  -  Magdeburger SV Börde   3 : 0   SG Union Sandersdorf - Magdeburger SV Börde

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 9    31.10. 14:00   Preussen Magdeburg  -  SG Union Sandersdorf   0 : 0   Preussen Magdeburg - SG Union Sandersdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 10    05.11. 19:00   SG Union Sandersdorf  -  FC Grün-Weiß Wolfen   0 : 0   SG Union Sandersdorf - FC Grün-Weiß Wolfen

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 11    13.11. 14:00   TSV Völpke  -  SG Union Sandersdorf   1 : 0   TSV Völpke - SG Union Sandersdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 12    08.12. 19:00   SG Union Sandersdorf  -  VfL Halle 1896   2 : 0     
 13    26.02. 14:00   Hallescher FC II  -  SG Union Sandersdorf   2 : 1   Hallescher FC II - SG Union Sandersdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 14    04.12. 13:00   SG Union Sandersdorf  -  1.FC Lok Stendal   1 : 4   SG Union Sandersdorf - 1.FC Lok Stendal

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 15    11.12. 13:00   VfB IMO Merseburg  -  SG Union Sandersdorf   0 : 0   VfB IMO Merseburg - SG Union Sandersdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 16    26.03. 15:00   1.FC Romonta Amsdorf  -  SG Union Sandersdorf   1 : 0   1.FC Romonta Amsdorf - SG Union Sandersdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 17    18.02. 19:00   SG Union Sandersdorf  -  FC Grün-Weiß Piesteritz   0 : 2   SG Union Sandersdorf - FC Grün-Weiß Piesteritz

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 18    04.03. 19:00   SG Union Sandersdorf  -  SV Braunsbedra   0 : 2   SG Union Sandersdorf - SV Braunsbedra

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 19    12.03. 15:00   VfB 1906 Sangerhausen  -  SG Union Sandersdorf   2 : 0   VfB 1906 Sangerhausen - SG Union Sandersdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 20    28.03. 14:00   SG Union Sandersdorf  -  Einheit Wernigerode   1 : 0   SG Union Sandersdorf - Einheit Wernigerode

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 21    02.04. 15:00   BSV Halle-Ammendorf  -  SG Union Sandersdorf   3 : 2   BSV Halle-Ammendorf - SG Union Sandersdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 22    08.04. 19:00   SG Union Sandersdorf  -  FSV Hettstedt   0 : 0   SG Union Sandersdorf - FSV Hettstedt

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 23    16.04. 15:00   Magdeburger SV Börde  -  SG Union Sandersdorf   2 : 1   Magdeburger SV Börde - SG Union Sandersdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 24    23.04. 15:00   SG Union Sandersdorf  -  Preussen Magdeburg   2 : 0   SG Union Sandersdorf - Preussen Magdeburg

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 25    01.05. 14:00   FC Grün-Weiß Wolfen  -  SG Union Sandersdorf   1 : 0   FC Grün-Weiß Wolfen - SG Union Sandersdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 26    07.05. 14:00   SG Union Sandersdorf  -  TSV Völpke   0 : 3   SG Union Sandersdorf - TSV Völpke

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 27    20.05. 19:00   VfL Halle 1896  -  SG Union Sandersdorf   0 : 0   VfL Halle 1896 - SG Union Sandersdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 28    27.05. 19:00   SG Union Sandersdorf  -  Hallescher FC II   1 : 0   SG Union Sandersdorf - Hallescher FC II

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 29    04.06. 15:00   1.FC Lok Stendal  -  SG Union Sandersdorf   3 : 0   1.FC Lok Stendal - SG Union Sandersdorf

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
 30    11.06. 15:00   SG Union Sandersdorf  -  VfB IMO Merseburg   3 : 1   SG Union Sandersdorf - VfB IMO Merseburg

Zde najdete podrobnosti o zápasu (budou otevřeny v novém okně)
 
Norsk Espanol English Deutsch Slovenskega Italiano Portugues Cestina Magyar Francais Nederlands  
« k výběru ligy    Poslední update soutěží: 18.10.2009 20:45
Doba načítání stránky: 0.0293 sek.
LMO 4.0.1 - © 1997-2007 LMO-Group